Polecane

Nav
carrefour
CarrefourWażna za 22 dni
obi
OBIWażna od dzisiaj
lidl
LidlWażna od 2018-12-17
intermarche super
Intermarche SuperWażna za 1 dni
agata
Agata Ważna za 2 dni
leroy merlin
Leroy MerlinWażna za 15 dni
polomarket
POLOmarketWażna od dzisiaj
norauto
NorautoWażna za 6 dni
media expert
Media ExpertWażna za 8 dni
maxi zoo
Maxi ZOOWażna od dzisiaj
bonprix
BonPrixWażna za 8 dni
tesco supermarket
Tesco SupermarketWażna od jutra
mila
MILAWażna za 6 dni
Nav

Groszek - gazetki promocyjne Warszawa(mazowieckie pow. Warszawa)

Ocena sieci
3.4 (8 głosów)
O sieci Groszek

Groszek - mały sklep z bogatym asortymentem

Początek historii sieci sklepów Groszek rozpoczął się w roku 2000, na skutek inicjatywy Grupy Eurocash, która do dzisiaj zapewnia klientom zawsze świeże towary, szeroki asortyment oraz wysoką jakość produktów. Do dnia dzisiejszego na terenie całego kraju powstało ponad 1700 punktów sprzedaży sieci Groszek o zróżnicowanej wielkości, w których zachowywane są jednolite standardy, dzięki którym zakupy zawsze są niezwykle komfortowe i szybkie.

 

Groszek jest siecią małych sklepów samoobsługowych, które odznaczają się niezwykle bogatą ofertą produktów w przystępnych cenach. Każdego dnia klienci mogą kupić w nich świeże warzywa i owoce, chrupiące pieczywo i smaczne wędliny. Oprócz niezaprzeczalnie wysokiej jakości sprzedawanych produktów, w sklepach sieci Groszek ma się zawsze do czynienia z miłą oraz profesjonalną obsługą, która wytwarza przyjazną atmosferę w trakcie zakupów i zawsze doradzi w doborze właściwego towaru.

 

Podstawowym celem, który stawia sobie sieć sklepów Groszek, jest dbałość o zadowolenia klienta z dokonanych zakupów. Drugą wyznawaną przez markę ideą jest wspieranie polskich przedsiębiorców, zajmujących się tradycyjnym handlem detalicznym. Większość sklepów funkcjonujących pod szyldem Groszka to w dużej mierze małe firmy rodzinne, które dzięki franczyzie skutecznie mogą konkurować z dyskontami, oferując bardziej przystępne ceny oraz atrakcyjne akcje promocyjne. W efekcie Groszek od 15 lat aktywnie wpływa rozwój polskiego handlu.

 

Dokonując zakupów w jednym ze sklepów sieci Groszek spotkać się można zawsze z produktami oznaczonymi jako: “Dobry Wybór”, które stanowią wyjątkowe i starannie dobrane propozycje. Na chwilę obecną to blisko 400 artykułów spożywczych oraz produktów z zakresu chemii gospodarczej, które powstały z myślą o sprostaniu oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Bogaty asortyment sklepów tworzony jest wielką dbałością, tak aby na polskie stoły trafiały wyłącznie potrawy najlepszej jakości. Wszystkie znajdujące się na półkach artykuły powstają w oparciu o zachowanie rygorystycznych standardów produkcji, a dzięki charakterystycznym opakowaniom “Dobry wybór” z łatwością pozwalają odnaleźć się przez klientów.

 

Dzięki atrakcyjnej ofercie sklepów Groszek oraz przystępnym cenom, które wyróżniają się na tle innych marek, sieć z roku na rok zdobywa uznanie coraz większej grupy zadowolonych klientów. Każdy punkt, bez względu na wielkość, cechuje się wysoką jakością obsługi oraz bogatym wyborem artykułów. Najlepszym tego dowodem są zdobywane przez sieć Groszek liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. nagroda Hermes w 2013 roku za wywarcie istotnego wpływu na rozwój branży, czy zdobycie tytułu Created in Poland Superbrands w roku 2014/2015.

 

Groszek - gazetka promocyjna stworzona dla Ciebie!

 

Każdego dnia w sklepach sieci Groszek klienci mają okazję zakupić świeże pieczywo, owoce, warzywa i wiele innych produktów, umożliwiających stworzenie pełnowartościowych i zdrowych posiłków. Zakupienie wysokiej jakości artykułów chemicznych gospodarstwa domowego w przystępnej cenie jest również możliwe dzięki niezwykłej ofercie sieci Groszek. Gazetka promocyjna sklepu każdego tygodnia przepełniona jest niezwykłymi promocjami oraz zaskakującymi obniżkami cen. To doskonała okazja na zakupienie wszystkiego, co potrzebne w domu, bez drastycznego naruszania budżetu. Gazetka promocyjna Groszek to najlepsze oferty dla całej rodziny!

Opinie o sieci Groszek
Default avatar
  • ...
  • 04/04/2015
Dlaczego w sklepie na ul. Dekutowskiego a Kraśniku Fabr. nie respektują wygranych w promocji piwa Tatra : "Promocja Tatry wspiera GOPR" To nabijanie ludzi w butelkę (po Tatrze).
Default avatar
  • ...
  • 18/12/2013
gdzie gazetki z Groszku
Najbliższe sklepy sieci Groszek